Sakramentai
Image is not available
Lukšių Šv. Juozapo parapija

Lukšių parapija

Puslapio "Sakramentų teikimas" vaizdus peržiūrėti gali tik turintys Lukšių Šv. Juozapo parapijos registraciją. LR teisės aktai draudžia publikuoti asmeninio pobūdžio vaizdus be vaizduose esančių asmenų sutikimo arba jeigu tai nepilnamečiai asmenys, tai be jų tėvų/globėjų sutikimo.

Lukšių Šv. Juozapo parapijos albumo ribotą registraciją gali gauti tik vaizduose esantys pilnamečiai asmenys ir vaizduose esantys nepilnamečiai turintys tėvų/globėjų sutikimą.

Norint gauti registraciją, turite parašyti prašymą registracijai el. paštu luksiai@luksiuparapija.lt arba kreiptis asmeniškai pas Lukšių parapijos kleboną. jums bus atsiųsta prisijungimo duomenys ir instrukcija kaip prisijungti

Sakramentų teikimas

Prieiga tik registruotiems vartotojams

Lukšių Šv. Juozapo parapijoje Pirmajai Komunijai ir Sutvirtinimo sakramentui vaikai ruošiasi devynis mėnesius nuo rugsėjo mėn. iki gegužės mėn. Pasiruošę ir pasipuošę vaikai iškilmingai priima sakramentus